MİMARLIK TASARIM EDEBİYAT
PROJE ÖRNEKLERİM

Mimarlık ve İç Mimarlık Projeleri

FB Evi

Proje Tipi: Konut Projesi

Proje Alanı: 120 m²

Yer: Maslak 1453 - İSTANBUL

Yapım Yılı: 2017

Galeri fotoğrafları arasında gezinmek için yan taraftaki ok tuşlarını kullanabilirsiniz!
Resimleri büyüttmek için ise üzerine tıklamanız yeterli.

Yeni biten bir konut projesinde yer alan 2+1 bir konut için ahşap, cam, döşeme gibi yerine özel imalatlar ve hareketli mobilya/ aksesuar satın alımları müşteri talepleri doğrultusunda yapılmıştır.

Salon kalabalık yemeklere ve samimi dinlenme zamanlarına olanak verilecek şekilde düzenlenmiştir. Duvarlarda büyük boyutlarda tablolara yer verilmiştir. Gri tonlardaki kanepe, koltuk, cam sehpa ve lake mobilyalar daha sıcak tonlardaki halı ve kumaş puf ile dengelenmiştir.

Giriş kısmında cam raflı ve aynalı lake bir karşılama yer alır. Bu kısım aynı zamanda giriş ve salon bölümlerini ayırma işlevi görür.

Yatak odasında yatak başı için özel olarak tasarlanmış ahşap kaplama/ kumaş döşemeyle sıcak ve rahat bir ortam hedeflenmiştir.

Misafir odasında hem kanepe hem yatak işlevi görebilecek bir sedir yer almaktadır. Bu oda misafir olmadığı zamanlarda evin depolama ihtiyaçlarını karşılayan bir dinlenme/ okuma alanı olarak da kullanılabilmektedir.

Projenin hareketli ve sabit mobilyaları, aydınlatma birimleri ve aksesuarları projeye uygun olarak tasarlanmış, satın alma, uygulama ve kontrolü gerçekleştirilmiştir.